Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa
im. Wojska Polskiego w Troszynie

Międzyprzedszkolny Konkurs "Bezpieczny i zdrowy przedszkolak"

  • 23 kwietnia 2024

23 kwietnia 2024r. odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs "Bezpieczny i zdrowy przedszkolak” W konkursie wzięły udział dzieci z Przedszkola w Mieszkowicach, które reprezentowały dwa zespoły trzyosobowe, dzieci z oddziału przedszkolnego z Czelina oraz dzieci z oddziału przedszkolnego z Troszyna.

Nasze przedszkole reprezentowały: Klara Kucharczyk,Oliwia Kowalska oraz Martyna Kowal. Dziewczynki bardzo dobrze radziły sobie z zadaniami. Komisja w składzie: przedstawiciel Policji aspirant Tomasz Dąbrowski, pielęgniarka pani Marzena Wiese, pani Marta Lemczak – dyrektor Przedszkola Mieszkowice przyznała wszystkim grupom I miejsce.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie wykazały się ogromną wiedzą z zakresu znajomości przechodzenia przez jezdnię, zachowania w różnych niebezpiecznych sytuacjach, numerów alarmowych, miejscem zamieszkania, higieną dbania o zęby, dbania o nasze środowisko, segregacją śmieci.  Dziewczynki otrzymały słodkie upominki, a dla naszego przedszkola za wysoki wynik otrzymały 2 gry edukacyjne: "Ruch drogowy” i "Chińczyk, Warcaby”. Dzieci do konkursu przygotowały: p. Jadwiga Rydzak, p. Aleksandra Rohatyńska.     

BRAWO Klaro, Oliwko, Martynko