Archiwalna Strona Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego - Begi uliczne w Dębnie

Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego

Troszyn 3 74-505 Mieszkowice Tel: (91) 414-53-28

Begi uliczne w Dębnie

Biegi Uliczne im. Henryka Witkowskiego w Dębnie

9 kwietnia 2022 r. odbyły się 39. Biegi Uliczne im. Henryka Witkowskiego w Dębnie. Uroczystego otwarcia dziecięcej, sportowej imprezy dokonał Burmistrz Dębna, Grzegorz Kulbicki. Pomimo, iż w ostatnich dniach pogoda nie rozpieszczała, w zawodach uczestniczyło 330 dzieci w wieku szkolnym.

Zawody zostały objęte Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza. W trakcie imprezy przeprowadzono 10 biegów na dystansach: 400 m, 600 m, 800 m.

Uczestnicy imprezy, którzy zajęli I, II, III miejsce, otrzymali puchary ufundowane przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, medale oraz nagrody rzeczowe. Nagrody rzeczowe ufundowane przez liczne grono lokalnych sponsorów otrzymały również dzieci, które zajęły IV, V, VI miejsce. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i piękne medale.